המלצות

משפחת בן יוסף
"ברצוני להודות לכם על טיפולכם המקצועי, המסור והחם לו זכתה בתי, שי בן יוסף, אצלכם. הרצון להצליח של שי ושלכם במשימה לא פשוטה, הובילה בזכותכם לתוצאות הנפלאות של הרכבת עדשות. עם הרבה סבלנות מצדכם, התחושה שהענקתם לנו "בית" והחיזוקים האינסופיים שנתתם לה מדי יום, הוכיחו לשי- שאין דבר העומד בפני הרצון"
שמש אור, גלית ויאיר
לאורית שדמון, תודה רבה על העזרה והטיפול המסור, תודה על האכפתיות שהפגנת ובכך חסכת לנו חצי שנה של "מלחמות" וסבל, תודה על הכל! יישר כח !
משה פור
ברצוני להודות על היחס הלבבי החם והמקצוענות במקצוע האופטיקה.
שפרה גוז
"עם הגיעי בפעם הראשונה, ידעתי שפה "אחתום קבע" ואורית הפתיעה אותי בשאלותיה החכמות ובבדיקה מעמיקה ויסודית מאוד. הכל פה מתוקתק, ניתנת פה תשומת לב אישית ואמיתית. הלוואי שיהיו עוד מקומות כאלה, אני יוצאת מפה תמיד בהרגשה נפלאה..."
דורית מושקוביץ
"אנו רוצים להודות ליוני על הכל: על היחס, על המקצועיות ובעיקר על כך שהוא נותן לנו את ההרגשה שתמיד יש לנו למי לפנות"
דינה נורי
"כמי שעובדת במערכת הבריאות שנים רבות מחמם את הלב לדעת כי קיים צוות כל כך מסור, אדיב וחם"
אופיר מאור
רציתי להביע את תודתי והערכתי העמוקה ליוני האופטומטריסט על המסירות בטיפול בעיניי. בכל עת שביקשתי לראותו, עמד לשירותי ובחן פתרונות למצב, והכל באדיבות, בסבלנות ובמאור פנים. רציתי לציין לטובה את הצוות על היעילות, ההקשבה והפנים המחייכות בהן קיבלוני בעשרות הפעמים בהן ביקרתי במכון
ברוריה אידלהיט
"... רעננה עירי זכתה לפנינה של שירות בדמות חנות אופטיקה CLC ! "
ד"ר שירלי הר-צבי
לאורית שדמון היקרה, מבקשות אנו להודות לך מעומק לב על הרצאתך המעניינת והמיוחד בנושא: בדיקות תפקודי ראייה. הרצאה זו חשובה לכל מורה או הורה בישראל ועל אחת כמה וכמה לכל מאבחנת דידקטית.
אושרת פילא
המון תודה על הטיפול האישי המסור, המהיר והאיכותי! פה בישראל וגם שם בצרפת. מצורפת תמונה מיום חתונתנו כמזכרת לכולכם!!! חשוב לציין שאפילו גרגר קטן אחד/איפור לא הפריעו לעדשות שלי לתפקד ביום המופלא הזה! תודה, אושרת פילא (שוס)
שוש זוסמן, מנהלת כפר עידוד
תודות רבות ומרגשות על תרומתך הרבה למען כפר עידוד, אפשרת לנו לראות יותר טוב את היופי הזה ואת הנתינה
תמר בן חיים, מעון מצפה ים
ברצוני להביע את תודתי והערכתי בנושא מתן משקפי ראייה ועדשות לנערים במעון "מצפה ים", וזאת ללא תמורה כספית. בימים אלה של קיצוצים בתקציבי המעון, תרומה לנערים שבחלקם הגדול אין משפחותיהם יכולות לספק להם את צרכיהם הבסיסיים ביותר, חשובה מתמיד. תרומתך אינה דבר של "מה בכך" ו"מובן מאליו" ועל כן הערכתנו רק גוברת. יישר כוח
מישאל סואנוב
אני רוצה להודות לכם על העזרה שלכם ותודה על המשקפיים.
רות איתן גניגר
ברצוני להודות לכולכם על ההתייחסות המקצועית, הנעימה, האדיבה והידידותית בה נתקלתי במכון. זוהי תופעה מבורכת שאינה מובנת מאליה בסביבה הכללית ולכן מתבלטת ומשמחת במיוחד. הלוואי ותשמשו דוגמא לרבים!
רינת שיקוביץ, מנהלת גן טיפולי בשמת, רעננה ושרית יעקובי-קוזניר, מרפאה בעיסוק
ברצוננו להודות מקרב לב לצוות המכון האדיב והנדיב. תודה על שיתוף הפעולה הפורה וכן תודה מיוחדת על האבחון, הייעוץ המקצועי והשירות המסור והמיוחד שהענקתם לילדה מגננו
עמוס צידקוני
"מול הציניות החוגגת במחוזותינו, מול הרדיפה אחרי רווחים בכל מחיר, מול התעלמות גסה מזכויות היסוד של לקוח, מבהיק הטיפול של צוות CLC שבעתיים, ועל כך תודה רבה"
שירלי סטמבלר ארליך
לרגל השנה החדשה ברצוני לציין את המכון ואת האנשים שעובדים בו. אנחנו לקוחות שלכם כבר כשנה, במהלך השנה הזו ביקרנו אצלכם רבות, אנו מקבלים שירות יוצא דופן מאנשים אשר עובדים בCLC.
יואב פרידמן
כבר מספר שנים שהיו לי בעיות וכאבים בעיניים, ראיתי כבר מספר רופאים אבל מעולם לא הרגשתי שהם יורדים לשורש הבעיה ומנסים להקדיש זמן באמת ולעזור לי למצוא פתרון לבעיותיי... אני יוצא מפה בהרגשה שפעם ראשונה שאולי מצאתי פתרון אמיתי שבאמת יעזור וישנה את חיי בצורה משמעותית. הרבה תודה על ההקשבה והמקצועיות!
דוד אדלהייט
ברצוני להודות לכם על הטיפול היעיל, המסור והמשובח לו זכיתי בקליניקה שלך. וכתוצאה מכך השתפרה יכולת הראייה שלי... ובנוסף ברצוני לציין שהטיפול לא זכיתי לא היה חד פעמי, אלא בכל פעם שפניתי עם הבעיה הקטנה ביותר נעניתי תמיד עם חיוך ובצורה יעילה
סימה סילברמן
ברצוני להודות לכם מאוד על היחס הנפלא והמסור שזכיתי לו. העובדה שאתם עוקבים אחר שביעות רצון הלקוחות וגם מתקשרים אליהם מעידה על יחס אנושי חם
ד"ר רון שור
איזה כיף שהייתי זקוק למשקפיים אחרת לא הייתי פוגש את החבורה הנפלאה של CLC. אמנם הייתי כבר אמור להתרגל למקצועניות הבלתי מתפשרת וליחס האישי כאילו אני הלקוח היחיד שלכם, אבל אני נפעם כל פעם מחדש. הדבקות שלכם ב"משימה" והעידוד גם בזמנים שכבר חשבתי להתפשר יוצאים דופן.
עדנה דוידזון
ברצוני להודות לכם מקרב לב על ההצלה בנושא הראייה. הוצאתם אותי מחשיכה לאור גדול תרתי משמע. עד כה היו לי שני ניסיונות עם עדשות מולטיפוקל שלא עלו יפה. ואז הגעתי אליכם! וראה זה פלא! ההתאמה היתה מופלאה.
רענן לוי
אורית שלום, עכשיו אני כותב כשעל אפי המשקפיים שהתאמת לי. אני חייב לומר שמעולם לא בדקו לי את הראייה בצורה כל כך יסודית, בסבלנות ומעל הכל באהבה ובמסירות.
מיכל
באתי לקבל את משקפיי החדשים ויחד עמם הוגש לי המקומון כדי שאוכל לבחון את ראייתי. הסרתי לרגע את המשקפיים ואז "נחתה" עליי ההבנה שב-6 שנים האחרונות ראיתי עולם כלשהו, אך לא את זה האמיתי.
משפחת ישי
ברצוננו להודות לכם פעם נוספת על עבודת התאמת עדשות מולטיפוקל במשקפיים ליטבת בצורה כל כך מדויקת ומושלמת. בבדיקת העיניים במרפאת העיניים בבית החולים 'הדסה' ירושלים בו נותחה, ציינו בפנינו עובדה זו התורמת כל כך לשיפור רמת הראייה. בתודה מכל הלב, משפחת ישי.
טל ודמני
בקיץ 2009 רכשתי את תכנת Nero Vision. כבר אחרי 15 תרגולים, בני 30 דקות כל אחד, כ-3 פעמים בשבוע, הרגשתי שיפור בראייה. ובתום התרגול לא נזקקתי יותר למשקפיים ומקווה שלא אזדקק להם עד 120 לפחות!
נועה לרנר
אני רוצה להודות לכם מאוד על עדשות המגע שבהן אני משתמשת בזכותכם. אחרי יותר משנתיים שבהן העדשות הקשות שהיו לי נשארו בבית, כי כאב לי ללכת איתן (בעיקר בגלל אבק), עכשיו אני מרכיבה את עדשות המגע בכל יום.
הבית של בנג'י
לכל צוות CLC שלום רב, אבקש להודות לכם מקרב לב על תיקון המשקפיים של החייל אביחי. זה היה כל כך מועיל ואנחנו כל כך מעריכים את ההתחשבות שלכם.
מיטל רומב
לקראת שנתי ה-30 החלטתי "לשנות מראה" ולהרכיב עדשות מגע (אחרי 27 שנות משקפיים), המשימה נראתה תחילה כבלתי אפשרית. לאחר ניסיונות מספר, תמיכה רגשית והמון ניסיון ונתינה של כל צוות CLC נמצא הפתרון. כבר שבעה חודשים שאני נטולת משקפיים ורואה מצוין!!! תודה רבה ושוב תודה! גרמתם לי לראות את טיפות המים בענן , את כל צבעי הירוק בעלים. תודה.
אסף ושירה
רציתי לומר שהייתי בהרבה מקומות ולא ראיתי אף פעם מקום כה מקצועי, אדיב ומקסים כמו פה ובראשם- נחמה, שרהל'ה ונתנאלה. תודה על היחס החם והעבודה המקצועית ביותר!
מירב רפאלי
ברצוני להודות לכם מעומק נשמתי על הטיפול המסור בבעיית כפל הראייה ממנה אני סובלת. הגעתי אליכם לאחר ניתוח דה קומפרסיה קשה ומורכב שעברתי בשתי עיני וגרם לי לכפל ראייה, הפכתי מאדם פעיל ועצמאי לאדם מוגבל. וכך עם מוגבלות קשה התנהלתי משך ארבעה חודשים עד שהגעתי אליכם, פגשתי את יוני המלאך שהתאים לי פריזמה וברגע אחד השיב לי את חיי הקודמים ללא כל מוגבלות.
רונית דגן
אורית שלום, רציתי להודות לך מאוד על תשומת הלב, העזרה, האמפטיות והחשיבה הרבה שאת מקדישה לתמר!
אור, תל-אביב
כבר בכניסתי למקום ניכרת האווירה הטובה ותחושת הבית. המקום עטוף בחום, יחס נפלא ואהבה של כל העובדים ללקוחותיהם ולמקצוע. עברתי בדיקת ראייה מקיפה ויסודית, וקיבלתי ליווי וחוות דעת מקצועית וסבלנית. מודה לכם מקרב לב!
Powered by