רואים רחוק

ב-CLC אתם רוכשים משקפיים או עדשות מגע, וכמובן גם ליווי נאמן לאורך כל חייכם. מעבר לאחריות על המשקפיים שרכשתם, אנו נדאג להזמינכם לביקורת תקופתית כדי לוודא שאתם מפיקים את המיטב מהמוצר שרכשתם.

שאלות נפוצות

מחשב גורם לנזק בראייה?
המחשב יוצר סביבת עבודה מאתגרת למערכת הראייה ולכן בעיות סמויות נחשפות כשעובדים שעות רבות מול המחשב. בעיות אלה ניתנות לפתרון ע״י בדיקה מקפת אצל אופטימטריסט המומחה לכך. ניתן לאתר את הבעיה ולטפל בה.
האם רצוי לא לתת את מלוא המספר במשקפיים?
הוכח שהרכבת משקפיים במרשם המלא, לא תורמת לעליה במספר והרכבת משקפיים במרשם נמוך מהדרוש, גורמת לעלייה במספר.
האם בדיקת ראיה אצל רופא עיניים עדיפה?
רופא עיניים מתמחה בפתולוגיות של העיניים ובבריאותן ואילו אופטימטריסט מתמחה בהתאמת משקפיים ועדשות מגע. שיתוף הפעולה בין שניהם יעניק לפציינט את הטיפול הטוב ביותר ואת הסיכוי הרב ביותר לאבחון מוקדם של מחלות עיניים שונות

משקפי מולטיפוקל

אם אתם מעל גיל 45, מרגישים עייפות בעיניים, מרחיקים את הספר בעת הקריאה או שפשוט נמאס לכם להסיר את המשקפיים בכל פעם שאתם צריכים להביט בדבר מה בקרוב, משקפי מולטיפוקל עשויים להיות הפתרון המושלם עבורכם. עדשות למשקפי מולטיפוקל הן בעלות פוקוס משתנה באזור העליון והתחתון שלהן, פתרון המאפשר ראייה מצויינת גם למרחוק וגם מקרוב במוצר אחד. אנו בCLC מתאימים בהצלחה רבה משקפיים ועדשות מגע מולטיפוקליות לרוחק, קוצר ראייה ואסטיגמציה. מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטיכם ונציג מטעמנו יחזור אליכם לשיחות ייעוץ ללא התחייבות.
Powered by